ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

- Украинская премьера: Одесский международный кинофестиваль, 2011

ВЛЮБЛЕННЫЕ НЕВРОТИКИ

LES EMOTIFS ANONYMES
C 20 Октября 2011
Страна: Франция, Бельгия / 2010
Хронометраж: 80
Жанр: романтическая комедия
Режиссер: Жан-Пьер Амери
В ролях: Бенуа Пульворд (“Астерикс и Олимпийские игры”, “Коко до Шанель”, “Луиза-Мишель”), Изабель Карре (“Убежище”), Лорелла Кравотта (“Амели”)

СИНОПСИС

Он - директор шоколадной фабрики, она - гениальный шоколатье. У них много общего - страсть к шоколаду и патологическая застенчивость: он  неистово потеет и не покидает дома без комплекта сменных сорочек, в то время как она имеет привычку грохаться в обморок от каждого комплимента. У него нет проблем с женщинами - он просто до смерти их боится. У нее нет проблем с работой - она просто стесняется признаться миру в своих кондитерских талантах. Он нанимает ее на должность агента продаж и по заданию психотерапевта приглашает на ужин.

Они созданы друг для друга - но несмотря на то, что вокруг них тонны шоколада, им прийдется совсем несладко.


ТРЕЙЛЕР
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМАМАТЕРИАЛЫ ПО ТЕМЕ:
МАТЕРИАЛЫ ФИЛЬМА

ПОСТЕР В СЛОЯХ (indesign, zip-архив)скачать

ПРЕСС-КИТ→ скачать

КАДРЫ→ скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

МАНГЕТТЕНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ КОРОТКОМЕТРАЖНИХ ФІЛЬМІВ – 2023

Дата релиза: 28 Сентября 2023

ФЕСТИВАЛЬ СКАСОВАНО

Нуль калорій

Дата релиза: 28 Сентября 2023

В елітній школі після появи нової викладачки з «усвідомленого харчування» з’являється таємний клуб. Знайшовши гідний авторитет, члени цієї спільноти тренують самоконтроль і борються з нестримним споживацтвом. Та перш ніж у вчителів і батьків виникнуть якісь підозри, цей клуб стає небезпечним для самих учасників.

Місто загублених дітей

Дата релиза: 05 Октября 2023

Кранк — божевільний науковець Міста загублених дітей. Через нездатність спати, він швидко старішає. Тому він викрадає дітей — щоб привласнити їхні сни. Та одного разу в місті з’являється кремезний чоловік, на ім’я Один, який розшукує свого зниклого молодшого брата. Разом із відважною дівчинкою Мієт і юрбою дітлахів, він кидає виклик злодію та його посіпакам.

Великий утікач

Дата релиза: 19 Октября 2023

Втеча з дому у 89 років виглядає абсурдно, але не для ветерана Бернарда Джордана. Чоловік таємно покидає будинок для літніх людей, щоб відвідати річницю дня висадки союзників у Франції. Але тихо втекти не вдається: зникнення чоловіка спричиняє справжній переполох у його рідному містечку, а сам він потрапляє у заголовки газет, привертаючи до себе увагу всього світу.

Ніч живих мерців

Дата релиза: 26 Октября 2023

Група різних за характерами та упередженнями людей ховається у покинутому будинку, намагаючись сховатись від мерців, що ожили та покидають цвинтар у пошуках свіжої людської плоті. Прагматичний Бен робить усе можливе, аби контролювати ситуацію, але коли кровожерливі зомбі оточують будинок, інші вцілілі починають панікувати.

На Адаманті

Дата релиза: 02 Ноября 2023

«Адамант» — це унікальний психіатричний лікувальний центр: плавуча споруда, розташована на Сені в самому центрі Парижа. Заклад приймає дорослих, які страждають на психічні розлади, пропонуючи їм вид догляду, який вкорінить їх у часі та просторі й допоможе їм відновитися. Команда, що керує ним, намагається якнайкраще протистояти знелюдненню психіатрії.