ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

- Украинская премьера: Одесский международный кинофестиваль, 2011

ВЛЮБЛЕННЫЕ НЕВРОТИКИ

LES EMOTIFS ANONYMES
C 20 Октября 2011
Страна: Франция, Бельгия / 2010
Хронометраж: 80
Жанр: романтическая комедия
Режиссер: Жан-Пьер Амери
В ролях: Бенуа Пульворд (“Астерикс и Олимпийские игры”, “Коко до Шанель”, “Луиза-Мишель”), Изабель Карре (“Убежище”), Лорелла Кравотта (“Амели”)

СИНОПСИС

Он - директор шоколадной фабрики, она - гениальный шоколатье. У них много общего - страсть к шоколаду и патологическая застенчивость: он  неистово потеет и не покидает дома без комплекта сменных сорочек, в то время как она имеет привычку грохаться в обморок от каждого комплимента. У него нет проблем с женщинами - он просто до смерти их боится. У нее нет проблем с работой - она просто стесняется признаться миру в своих кондитерских талантах. Он нанимает ее на должность агента продаж и по заданию психотерапевта приглашает на ужин.

Они созданы друг для друга - но несмотря на то, что вокруг них тонны шоколада, им прийдется совсем несладко.


ТРЕЙЛЕР
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМАМАТЕРИАЛЫ ПО ТЕМЕ:
МАТЕРИАЛЫ ФИЛЬМА

ПОСТЕР В СЛОЯХ (indesign, zip-архив)скачать

ПРЕСС-КИТ→ скачать

КАДРЫ→ скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

Трикутник смутку

Дата релиза: 08 Декабря 2022

Пара супермоделей вирушає у подорож на люксовій яхті. Пасажири судна — розпещені й надвпливові багатії, капітан — неврівноважений і завжди п’яний цинік. Ця розкішна й «інстаграмна» подорож обернеться справжньою катастрофою.

8 жінок

Дата релиза: 05 Января 2023

Одинокий маєток серед снігів. У переддень Різдва вісім жінок збираються в цьому будинку. Та святкування скасовано — усіма обожнюваний господар знайдений мертвим. Впливова дружина власника маєтку, його стара сестра, своячка, дві красуні-доньки, нещасна теща, зухвала покоївка чи покірна кухарка — вісім жінок намагатимуться з’ясувати, хто з них убивця.

Одного чудового ранку

Дата релиза: 19 Января 2023

Молода мати-одиначка Сандра мешкає в Парижі. Її життя сповнене турботи про маленьку дочку та хворого батька, стан якого стрімко погіршується. Раптом у її житті з’являється нове захоплення — одружений науковець Клеман.

Земля Бога

Дата релиза: 26 Января 2023

19 століття. Молодий данський священик вирушає у віддалену частину Ісландії. Він прагне звести там церкву, та зафіксувати на знімках місцевих жителів. Однак що далі герой рухається до мети, то сильніше сумнівається у своїй місії та вірі.

Корсет

Дата релиза: 02 Февраля 2023

Імператриця Австрії Єлизавета Баварська, відома як Сісі, завжди славилася своїми красою і стилем. Саме вона задавала модні тенденції у вищих колах суспільства. У Різдво 1877 року імператриці виповнюється 40 років, і тепер вона офіційно перебуває на порозі старості. Тоді Єлизавета розгортає хитру боротьбу за свій блискучий образ.

Скромна чарівність буржуазії

Дата релиза: 23 Февраля 2023

Різка сатира від майстра кінематографічного сюрреалізму Луїса Бунюеля.