ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

- Приз за лучшую режиссуру, Каннский кинофестиваль, 2014
- Оскар-2015: номинации в категории лучшая мужская роль (Стив Карелл), лучшая мужская роль второго плана (Марк Руффало), лучший режиссер (Беннет Миллер), лучший оригинальный сценарий и грим 

Охотник на лис

Foxcatcher
Мисливець на лисиць
C 19 Февраля 2015
Страна: США, 2014
Хронометраж: 134
Жанр: драма
Режиссер: Беннет Миллер («Человек, который изменил всё»)
В ролях: Ченнинг Татум («Мачо и ботан»), Стив Карелл («Офис», «Маленькая мисс Счастье»), Ванесса Редгрейв («Фотоувеличение»), Марк Руффало («Вечное сияние чистого разума»), Сиенна Миллер

Эксцентричный миллиардер Джон Дюпон открывает тренировочный центр «Охотник на лис». Он приглашает спортсмена Марка Шульца, чтобы вместе подготовить команду борцов к Олимпийским играм. Тот соглашается, мечтая наконец выйти из тени своего старшего брата. Польщенный вниманием и очарованный миром богачей, Марк становится все более зависимым от своего тренера.


ТРЕЙЛЕР
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМАМАТЕРИАЛЫ ФИЛЬМА

прокатное удостоверение→ скачать

ВИДЕОНАРЕЗКА (MOV)→ скачать

ПРЕСС-КИТ (PDF)→ скачать

АФИША (JPG)→ скачать

ТРЕЙЛЕР (DCP)→ скачать

ТРЕЙЛЕР (MOV)→ скачать

ТИЗЕР (DCP)→ скачать

ТИЗЕР (MOV)→ скачать

КАДРЫ В ПОЛИГРАФИЧЕСКОМ КАЧЕСТВЕ (ZIP-АРХИВ)→ скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

Цензорка

Дата релиза: 07 Марта 2024

Леся — молода мама, яка народила первістка у спеціальній вʼязниці. Це світ, населений лише жінками: медсестрами, увʼязненими та наглядачками. Лесю турбує лиш одне: чи дозволять їй зберегти опіку над дитиною. За її життям спостерігає співробітниця в’язниці — самотня цензорка Олена, якій усе складніше лишитися осторонь.

І все ж Лоранс

Дата релиза: 14 Марта 2024

Лоранс — учитель старшої школи та письменник, який шалено закоханий у свою дівчину Фред. Їхнє радісне життя перевертається з ніг на голову, коли Лоранс зізнається про свою транссексуальність і намір жити як жінка. Фред обіцяє підтримувати партнера під час його переходу, але новий спосіб життя пари суперечить поглядам друзів, родини та суспільства в цілому.

Зелений кордон

Дата релиза: 21 Марта 2024

Найрезонансніший фільм року від режисерки «Ціни правди» Аґнєшки Голланд.

Пам’ять любові

Дата релиза: 28 Марта 2024

Сильвія проживає детально сплановане рутинне життя. Водночас Сол постійно втрапляє в дивні ситуації, бо забуває те, що з ним сталося буквально кілька годин тому. Їхня зустріч розпочалася з дивного непорозуміння, але цей випадок зближує обох і змушує замислитись, що не такі вже вони й незнайомці.

Полум’яне небо

Дата релиза: 04 Апреля 2024

Молодий письменник Леон вирішує пожити в будинку свого друга на березі моря. Тут він прагне знайти натхнення та завершити книгу. Але через нове знайомство з чарівною дівчиною Леону все не вдається зосередитися на роботі. Коли в будинку з’являються ще кілька несподіваних гостей, неподалік спалахує лісова пожежа. Опинившись у пастці полум’я, герої починають зближуватися.

Сором

Дата релиза: 11 Апреля 2024

Брендон — мешканець Нью-Йорка, одержимий сексом у всіх його проявах. Він частий гість порносайтів, постійний клієнт одразу кількох секс-працівниць, і водночас дивовижно успішний спокусник, перед чарівністю якого не в змозі встояти жодна дівчина. Та внутрішній світ невтомного сексоголіка детонує після того, як у його розкішних холостяцьких апартаментах несподівано оселяється рідна сестра.