ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

- Приз за лучшую режиссуру, Каннский кинофестиваль, 2014
- Оскар-2015: номинации в категории лучшая мужская роль (Стив Карелл), лучшая мужская роль второго плана (Марк Руффало), лучший режиссер (Беннет Миллер), лучший оригинальный сценарий и грим 

Охотник на лис

Foxcatcher
Мисливець на лисиць
C 19 Февраля 2015
Страна: США, 2014
Хронометраж: 134
Жанр: драма
Режиссер: Беннет Миллер («Человек, который изменил всё»)
В ролях: Ченнинг Татум («Мачо и ботан»), Стив Карелл («Офис», «Маленькая мисс Счастье»), Ванесса Редгрейв («Фотоувеличение»), Марк Руффало («Вечное сияние чистого разума»), Сиенна Миллер

Эксцентричный миллиардер Джон Дюпон открывает тренировочный центр «Охотник на лис». Он приглашает спортсмена Марка Шульца, чтобы вместе подготовить команду борцов к Олимпийским играм. Тот соглашается, мечтая наконец выйти из тени своего старшего брата. Польщенный вниманием и очарованный миром богачей, Марк становится все более зависимым от своего тренера.


ТРЕЙЛЕР
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМАМАТЕРИАЛЫ ФИЛЬМА

прокатное удостоверение→ скачать

ВИДЕОНАРЕЗКА (MOV)→ скачать

ПРЕСС-КИТ (PDF)→ скачать

АФИША (JPG)→ скачать

ТРЕЙЛЕР (DCP)→ скачать

ТРЕЙЛЕР (MOV)→ скачать

ТИЗЕР (DCP)→ скачать

ТИЗЕР (MOV)→ скачать

КАДРЫ В ПОЛИГРАФИЧЕСКОМ КАЧЕСТВЕ (ZIP-АРХИВ)→ скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

Марс-Експрес

Дата релиза: 20 Июня 2024

2200 рік, марсіанська колонія Ноктіс — світ корупції, кіберзлочинності та напружених відносин між людьми та штучним інтелектом. Приватна детективка та її напарник-андроїд розслідують зникнення студентки, яка володіє секретом, здатним порушити крихкий баланс влади на Марсі.

Лінія Іспанського Кіно - 2024

Дата релиза: 20 Июня 2024

Фестиваль «Лінія іспанського кіно» відбудеться з 20 до 26 червня. Дев’ята едиція кіноогляду пройде в київському кінотеатрі «Жовтень». Будуть показані іспанські фільми останніх років, які отримали нагороди та визнання як в Іспанії, так і у світі.

Про траву, що засихає

Дата релиза: 27 Июня 2024

Новий фільм від багаторазового лавреата Каннського кінофестивалю — турецького режисера Нурі Більґе Джейлан

Не очікуйте забагато від кінця світу

Дата релиза: 11 Июля 2024

Анджела понаднормово гарує на низькооплачуваній роботі. Відволіктися від стресу їй допомагає TikTok, де вона викладає глузливі відеоролики, приховаючись під маскою. Дівчина працює асистенткою продюсера і цілий день їздить містом задля безглуздого проєкту. Раптово під час фільмування вибухає скандал.

Ніна та секрети Їжачка

Дата релиза: 18 Июля 2024

Ніна переконана: на заводі, де працював її тато, є скарб! Але страшний пес і його господар охороняють це місце, тому потрапити туди непросто. На щастя, Ніна не одна. Маленький їжачок з казок батька Ніни може підказати їй геніальні ідеї з порятунку майбутнього.

Редакція

Дата релиза: 07 Ноября 2024