ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

- Приз за лучшую режиссуру, Каннский кинофестиваль, 2014
- Оскар-2015: номинации в категории лучшая мужская роль (Стив Карелл), лучшая мужская роль второго плана (Марк Руффало), лучший режиссер (Беннет Миллер), лучший оригинальный сценарий и грим 

Охотник на лис

Foxcatcher
Мисливець на лисиць
C 19 Февраля 2015
Страна: США, 2014
Хронометраж: 134
Жанр: драма
Режиссер: Беннет Миллер («Человек, который изменил всё»)
В ролях: Ченнинг Татум («Мачо и ботан»), Стив Карелл («Офис», «Маленькая мисс Счастье»), Ванесса Редгрейв («Фотоувеличение»), Марк Руффало («Вечное сияние чистого разума»), Сиенна Миллер

Эксцентричный миллиардер Джон Дюпон открывает тренировочный центр «Охотник на лис». Он приглашает спортсмена Марка Шульца, чтобы вместе подготовить команду борцов к Олимпийским играм. Тот соглашается, мечтая наконец выйти из тени своего старшего брата. Польщенный вниманием и очарованный миром богачей, Марк становится все более зависимым от своего тренера.


ТРЕЙЛЕР
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМАМАТЕРИАЛЫ ФИЛЬМА

прокатное удостоверение→ скачать

ВИДЕОНАРЕЗКА (MOV)→ скачать

ПРЕСС-КИТ (PDF)→ скачать

АФИША (JPG)→ скачать

ТРЕЙЛЕР (DCP)→ скачать

ТРЕЙЛЕР (MOV)→ скачать

ТИЗЕР (DCP)→ скачать

ТИЗЕР (MOV)→ скачать

КАДРЫ В ПОЛИГРАФИЧЕСКОМ КАЧЕСТВЕ (ZIP-АРХИВ)→ скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

Тиждень швейцарського кіно – 2023

Дата релиза: 09 Июня 2023

Тиждень швейцарського кіно повертається у своїй шостій едиції та класичному форматі показів у кінотеатрі. Подія триватиме 9 – 14 червня у столичному «Жовтні».

У пошуках короля

Дата релиза: 15 Июня 2023

Король Річард III займає чільне місце у списку головних британських злодіїв — він потрапив в історію як потворний тиран, і навіть Шекспір описував його поганцем. 500 років потому — у наш час — сміливиця, на ім'я Філіппа, спробує виправити несправедливість, а також знайти втрачені рештки монарха. Але є нюанс — жінка зовсім не історикиня за фахом, і наукою захопилася випадково, намагаючись відволіктися від остогидлої роботи й невлаштованого особистого життя.

Корова

Дата релиза: 22 Июня 2023

Володарка «Оскара», дворазова лауреатка Канн, режисерка «Американської крихітки» та другого сезону «Великої маленької брехні» Андреа Арнольд дебютує в документальному кіно. Протягом чотирьох років вона спостерігає за життям чорно-білої дійної корови, на ім'я Лума. В кадрі головна героїня мукає, жує траву, ділиться з людьми молоком, а навзаєм отримує турботу працівників далеко не найгуманнішої господарської галузі. На фоні звучать Біллі Айліш та Garbage.

Плетений чоловік

Дата релиза: 06 Июля 2023

До 50-ї річниці на великі екрани повертається найкращий британський фільм жахів усіх часів за версією журналу Empire.

Найкращий бос

Дата релиза: 13 Июля 2023

Оскароносний Хав’єр Бардем у ролі харизматичного бізнесмена, який невпинно працює задля добробуту співробітників… або заради престижного призу. Щоб виграти цю нагороду, його компанія має досягти ідеальних результатів. Однак проблеми, як навмисно, виникають одна за одною.

Залізні метелики

Дата релиза: 20 Июля 2023

Влітку 2014 року російські військові в небі над українським Донбасом збили цивільний літак рейсу MH17 з 298 людьми на борту. Російський уряд одразу почав заперечувати свою причетність до трагедії, а пропаганда — працювати на повну потужність, намагаючись приховати справжні обставини злочину. Стрічка розповідає про обставини воєнного злочину, розслідування якого тривало 8 років.