ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

- Приз зрительских симпатий на Международном кинофестивале в Локарно (2012)

Critics Award за Лучший фильм на кинофестивале в Гамбурге (2012)

- «Бронзовая лошадь» за Лучший фильм, награда за Лучшую женскую роль (Саския Розентдаль), Лучшую операторскую работу и Лучшую музыку на Международном кинофестивале в Стокгольме (2012)

Лоре

Lore
Лоре
C 09 Января 2014
Страна: Германия, Австралия, Великобритания, 2012 г.
Хронометраж: 108
Жанр: Историческая драма
Режиссер: Кейт Шортланд
В ролях: Саския Розендаль, Неле Требс, Урсина Ларди, Ханс-Йохен Вагнер, Ник Холашке, Андре Фрид, Мика Сидел, Свен Пиппиг, Филип Виграц

синопсис

Экранизация новеллы Рахель Зайфферт «Темная комната». Весна 1945: Германия проиграла войну, освободительная ход союзников в полном разгаре. Когда американцы арестовывают ее родителей, высокопоставленных нацистов, 15-летняя Лора с младшими братьями и сестрами убегает из южной Германии на север. Там она планирует найти спасение у своей бабушки. Путь через различные зоны, оккупированные союзниками, превращается в испытание голодом, холодом и постоянной опасностью. Одновременно Лора впервые сталкивается с правдой о зверской жестокости нацистов. Все это и еще и встреча с беженцем-евреем Томасом начинает разрушать прочно построенное мировоззрение убежденной национал-социалистки.

 


ТРЕЙЛЕР
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМАМАТЕРИАЛЫ ФИЛЬМА

ПРЕСС-КИТ (PDF)→ скачать

трейлер (mp4)→ скачать

прокатное удостоверение→ скачать

АФИША (JPG)→ скачать

КАДРЫ В ПОЛИГРАФИЧЕСКОМ КАЧЕСТВЕ (ZIP-АРХИВ)→ скачать

КАДРЫ В WEB-КАЧЕСТВЕ (ZIP-АРХИВ)→ скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

Діра

Дата релиза: 23 Марта 2023

Серпень 1961 року. Група молодих дослідників рушає на південь Італії. Їхня мета — найглибша печера Європи, яка сягає 700 метрів під землею. Група лишається зовсім непоміченою для мешканців сусіднього села, тільки одинокий пастух стежить за чужинцями. Доки герої заглиблюються у дослідження, чоловік проводить свої — вивчаючи глибину людської душі.

Небезпечний

Дата релиза: 23 Марта 2023

Історія, заснована на реальних подіях. Спочатку біженець, потім дрібний злочинець, а згодом — великий наркодилер. За сміливість і жорстокість його прозвали Небезпечним. Тепер у нього нова мета — стати зіркою гіп-гопу. Та як це зробити, коли тебе запроторили за ґрати?

Тиждень австрійського кіно – 2023

Дата релиза: 30 Марта 2023

Після річної перерви фестиваль актуальних стрічок з Австрії повертається у своїй 11-й едиції. Це повернення символізує підтримку українського народу та висловлює повагу до його незламності.

Бачення метелика

Дата релиза: 06 Апреля 2023

Головна героїня картини — аеророзвідниця з позивним «Метелик», яка повертається з полону. Її чекають рідні, друзі, побратими та коханий. Але нове життя приносить і нові виклики.

Вартові планети

Дата релиза: 20 Апреля 2023

Рушаймо у дивовижну подорож до незвіданих територій і заледве вивчених китів. Ми познайомимося з їхніми неймовірними здібностями та надзвичайно насиченим і складним соціальним життям.

Мій злочин

Дата релиза: 27 Апреля 2023

Париж, 1930-ті. Вродливу молоду актрису звинувачують у вбивстві відомого продюсера. Її подруга-юристка допомагає дівчині виправдатися завдяки версії про самозахист. Розпочинається нове життя, сповнене слави та успіху, але з часом правда викривається.