ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

 - «Золотой Дюк» за Лучший украинский полнометражный фильм на Одесском международном кинофестивале (2013)

 - Приз за лучшую мужскую роль (Серж Аведикян) на Батумском международном фестивале авторского кино (2013)

 - Конкурсная программа East of the West Международного кинофестиваля в Карловых Варах (2013)
 
 - Номинация на «Награду критиков» на кинофестивале в Гамбурге (2013)
 
 

ПАРАДЖАНОВ

ПАРАДЖАНОВ
C 03 Октября 2013
Страна: Украина, Франция, Армения, Грузия, 2013 г.
Хронометраж: 95
Жанр: байопик
Режиссер: Серж Аведикян («Лающий остров»), Елена Фетисова
В ролях: Серж Аведикян, Юлия Пересильд («Пять невест», «В тумане»), Карэн Бадалов

синопсис

Сергей Параджанов - один из величайших кинорежиссеров ХХ века, гений и провокатор - снимает большие фильмы, которые приносят ему международное признание. «Тени забытых предков» - его самая известная картина - была сделана в Украине и стала настоящим образцом украинского киноискусства. Дерзкое поведение режиссера приводит к конфликту с советским тоталитарным режимом. Но несокрушимая любовь к красоте и свободе вдохновляет творить, несмотря на происки КГБ и запрет работы в кино.


ТРЕЙЛЕР
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМАМАТЕРИАЛЫ ФИЛЬМА

АФИША (JPG)→ скачать

ТРЕЙЛЕР (MP4)→ скачать

трейлер (DCP)→ скачать

STILLS (ZIP)→ скачать

ПРЕСС-КИТ (PDF)скачать

прокатное удостоверение (PDF)→ скачать

ВИДЕОНАРЕЗКА ФИЛЬМЫ С.ПАРАДЖАНОВА (MOV)скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

Місто загублених дітей

Дата релиза: 05 Октября 2023

Кранк — божевільний науковець Міста загублених дітей. Через нездатність спати, він швидко старішає. Тому він викрадає дітей — щоб привласнити їхні сни. Та одного разу в місті з’являється кремезний чоловік, на ім’я Один, який розшукує свого зниклого молодшого брата. Разом із відважною дівчинкою Мієт і юрбою дітлахів, він кидає виклик злодію та його посіпакам.

Великий утікач

Дата релиза: 19 Октября 2023

Втеча з дому у 89 років виглядає абсурдно, але не для ветерана Бернарда Джордана. Чоловік таємно покидає будинок для літніх людей, щоб відвідати річницю дня висадки союзників у Франції. Але тихо втекти не вдається: зникнення чоловіка спричиняє справжній переполох у його рідному містечку, а сам він потрапляє у заголовки газет, привертаючи до себе увагу всього світу.

Ніч живих мерців

Дата релиза: 26 Октября 2023

Група різних за характерами та упередженнями людей ховається у покинутому будинку, намагаючись сховатись від мерців, що ожили та покидають цвинтар у пошуках свіжої людської плоті. Прагматичний Бен робить усе можливе, аби контролювати ситуацію, але коли кровожерливі зомбі оточують будинок, інші вцілілі починають панікувати.

На Адаманті

Дата релиза: 02 Ноября 2023

«Адамант» — це унікальний психіатричний лікувальний центр: плавуча споруда, розташована на Сені в самому центрі Парижа. Заклад приймає дорослих, які страждають на психічні розлади, пропонуючи їм вид догляду, який вкорінить їх у часі та просторі й допоможе їм відновитися. Команда, що керує ним, намагається якнайкраще протистояти знелюдненню психіатрії.

Королівство тварин

Дата релиза: 02 Ноября 2023

Світ охоплює хвиля мутацій, які перетворюють звичайних людей на тварин. Франсуа робить усе, щоб урятувати свою дружину, яка зазнала впливу цього таємничого явища. Поки навколо з’являються все нові істоти, головний герой і його 16-річний син рушають на пошуки, що змінять їхні життя назавжди.

Опале листя

Дата релиза: 09 Ноября 2023

Випадкова зустріч у караоке-барі змінює життя чоловіка і жінки, які шукають своє кохання. І хоча між ними проскакує іскра, на шляху до щастя цих двох з’являються численні перешкоди — від загублених телефонних номерів до помилкових адрес, алкоголізму та чарівного безпритульного собаки.