ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:


ПАРИЖ-МАНХЭТТЕН

PARIS-MANHATTAN
C 23 Августа 2012
Страна: Франция
Хронометраж: 77
Жанр: ромком о городских невротиках
Режиссер: Софи Лелуш
В ролях: Элис Тальони ("Дублер", "История любви"), Патрик Брюэль ("Ягуар", "Сабрина"), Вуди Аллен ("Манхэттен", "Энни Хол", "Любовь и смерть")

синопсис

 

Главная героиня – молодая и красивая аптекарша, влюблённая в свою работу. Проблема одна: у девушки до сих пор нет пары. Она изо всех сил выдерживает натиск своего семейства, пытающегося найти ей супруга, и находит отдушину в своей страсти к Вуди Аллену. Но всё может круто измениться после нового знакомства.


ТРЕЙЛЕР
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМАМАТЕРИАЛЫ ФИЛЬМА

прокатное удостоверение (RAR)→ скачать

ПРЕСС-КИТ (PDF)скачать

ВИДЕОНАРЕЗКА (mov)скачать

КАДРЫ (rar)скачать

WEB-АФИША (JPG)скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

Марс-Експрес

Дата релиза: 20 Июня 2024

2200 рік, марсіанська колонія Ноктіс — світ корупції, кіберзлочинності та напружених відносин між людьми та штучним інтелектом. Приватна детективка та її напарник-андроїд розслідують зникнення студентки, яка володіє секретом, здатним порушити крихкий баланс влади на Марсі.

Лінія Іспанського Кіно - 2024

Дата релиза: 20 Июня 2024

Фестиваль «Лінія іспанського кіно» відбудеться з 20 до 26 червня. Дев’ята едиція кіноогляду пройде в київському кінотеатрі «Жовтень». Будуть показані іспанські фільми останніх років, які отримали нагороди та визнання як в Іспанії, так і у світі.

Про траву, що засихає

Дата релиза: 27 Июня 2024

Новий фільм від багаторазового лавреата Каннського кінофестивалю — турецького режисера Нурі Більґе Джейлан

Не очікуйте забагато від кінця світу

Дата релиза: 11 Июля 2024

Анджела понаднормово гарує на низькооплачуваній роботі. Відволіктися від стресу їй допомагає TikTok, де вона викладає глузливі відеоролики, приховаючись під маскою. Дівчина працює асистенткою продюсера і цілий день їздить містом задля безглуздого проєкту. Раптово під час фільмування вибухає скандал.

Ніна та секрети Їжачка

Дата релиза: 18 Июля 2024

Ніна переконана: на заводі, де працював її тато, є скарб! Але страшний пес і його господар охороняють це місце, тому потрапити туди непросто. На щастя, Ніна не одна. Маленький їжачок з казок батька Ніни може підказати їй геніальні ідеї з порятунку майбутнього.

Редакція

Дата релиза: 07 Ноября 2024