ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

- 5 номинаций на премию Сезар («Лучший дебют», «Лучшая операторская работа», «Лучшие костюмы» и др.) - 2013

ЛЮБОВЬ НА КОНЧИКАХ ПАЛЬЦЕВ

POPULAIRE
ЛЮБОВ НА КІНЧИКАХ ПАЛЬЦІВ
C 31 Января 2013
Страна: Франция, 2012 г.
Хронометраж: 111
Жанр: винтажная комедия
Режиссер: Режи Ронсар
В ролях: Беренис Бежо («Артист», «История рыцаря»), Ромен Дюри («Доберман», «Мое сердце биться перестало», «Сердцеед»), Дебора Франсуа

синопсис

Франция, конец 1950-х. Роза живет в провинции со своим отцом, обручена с самым выгодным женихом их городка, и, казалось бы, ей предначертана тихая спокойная жизнь домохозяйки. Однако все меняется, когда она встречает красавца Луи - вместе им предстоит покорить весь мир.


ТРЕЙЛЕР
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМАМАТЕРИАЛЫ ФИЛЬМА

ПРЕСС-КИТ (PDF)скачать

ВИДЕОНАРЕЗКА (MOV)скачать

прокатное удостоверение→ скачать

DCP трейлер→ скачать

КАДРЫ В WEB-КАЧЕСТВЕ (ZIP-АРХИВ)→ скачать

КАДРЫ В ПОЛИГРАФИЧЕСКОМ КАЧЕСТВЕ (ZIP-АРХИВ)→ скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

Химера

Дата релиза: 23 Мая 2024

Повернувшись у рідне містечко на узбережжі моря, Артур стикається з місцевою бандою розкрадачів гробниць. Чоловік має дар, який дуже цікавить чорних археологів — уміння відчувати порожнечу Чернівці SmartCinema ТРЦ Depo't

Жінка з...

Дата релиза: 13 Июня 2024

Анджей мешкає в маленькому польському містечку. Він намагається бути хорошим чоловіком і батьком. Та з часом він відчуває дедалі більший дискомфорт у своєму тілі — гендерну дисфорію. Згодом Анджей переконується, що те тіло, в якому він народився, не відображає його справжньої ідентичності.

Марс-Експрес

Дата релиза: 27 Июня 2024

2200 рік, марсіанська колонія Ноктіс — світ корупції, кіберзлочинності та напружених відносин між людьми та штучним інтелектом. Приватна детективка та її напарник-андроїд розслідують зникнення студентки, яка володіє секретом, здатним порушити крихкий баланс влади на Марсі.

Про траву, що засихає

Дата релиза: 27 Июня 2024

Новий фільм від багаторазового лавреата Каннського кінофестивалю — турецького режисера Нурі Більґе Джейлан

Ніна та секрети Їжачка

Дата релиза: 18 Июля 2024

Ніна переконана: на заводі, де працював її тато, є скарб! Але страшний пес і його господар охороняють це місце, тому потрапити туди непросто. На щастя, Ніна не одна. Маленький їжачок з казок батька Ніни може підказати їй геніальні ідеї з порятунку майбутнього.

Редакція

Дата релиза: 07 Ноября 2024