ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

- 6 премий Deutscher Filmpreis: лучший фильм, лучший режиссер, лучший сценарий, лучшая мужская роль , лучшая мужская роль второго плана и лучшая музыка (2013)
 
- Две премии Bavarian Film Awards за лучший сценарий и за лучшую мужскую роль (2013)
 
- Приз Братиславского кинофестиваля за лучшую режиссуру (2012)
 
- Приз Мюнхенского фестиваля молодежного кино за лучший сценарий (2012)
 
- Приз зрительских симпатий и приз Red Herring Award Таллиннского кинофестиваля (2012)
 
Участник программы 63-го Берлинского международного фестиваля (2013) 
 
Участник программы Международного кинофестиваля в Карловых Варах - (2012)
 
- Участник международной конкурсной программы 4-го Одесского кинофестиваля (2013)
 

Простые сложности Нико Фишера

Oh boy
Прості складнощі Ніко Фішера
C 10 Октября 2013
Страна: Германия, 2012 г.
Хронометраж: 88
Жанр: Трагикомедия
Режиссер: Ян Оле Герштер
В ролях: Том Шиллинг, Инга Биркенфелд («Жизнь других»), Михаэль Гвиздек («Гуд бай, Ленин!»), Фред Аарон Блейк, Мартин Брамбах, Анника Эрнст

синопсис

Нико уже под тридцать; его недавно выгнали из института. Он живет настоящим моментом, не заботясь о том, что оказался на обочине жизни. Но в один прекрасный день его бездеятельность начинает приносить неприятности. Любимая девушка его бросает, отец лишает финансовой помощи, а психиатр подтверждает, что у него «эмоциональный разлад». Но Нико хочет лишь одного: выпить чашечку кофе.


ТРЕЙЛЕР
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМАМАТЕРИАЛЫ ФИЛЬМА

КАДРЫ В ПОЛИГРАФИЧЕСКОМ КАЧЕСТВЕ (ZIP-АРХИВ)→ скачать

КАДРЫ В WEB-КАЧЕСТВЕ (ZIP-АРХИВ)→ скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

Місто загублених дітей

Дата релиза: 05 Октября 2023

Кранк — божевільний науковець Міста загублених дітей. Через нездатність спати, він швидко старішає. Тому він викрадає дітей — щоб привласнити їхні сни. Та одного разу в місті з’являється кремезний чоловік, на ім’я Один, який розшукує свого зниклого молодшого брата. Разом із відважною дівчинкою Мієт і юрбою дітлахів, він кидає виклик злодію та його посіпакам.

Великий утікач

Дата релиза: 19 Октября 2023

Втеча з дому у 89 років виглядає абсурдно, але не для ветерана Бернарда Джордана. Чоловік таємно покидає будинок для літніх людей, щоб відвідати річницю дня висадки союзників у Франції. Але тихо втекти не вдається: зникнення чоловіка спричиняє справжній переполох у його рідному містечку, а сам він потрапляє у заголовки газет, привертаючи до себе увагу всього світу.

Ніч живих мерців

Дата релиза: 26 Октября 2023

Група різних за характерами та упередженнями людей ховається у покинутому будинку, намагаючись сховатись від мерців, що ожили та покидають цвинтар у пошуках свіжої людської плоті. Прагматичний Бен робить усе можливе, аби контролювати ситуацію, але коли кровожерливі зомбі оточують будинок, інші вцілілі починають панікувати.

На Адаманті

Дата релиза: 02 Ноября 2023

«Адамант» — це унікальний психіатричний лікувальний центр: плавуча споруда, розташована на Сені в самому центрі Парижа. Заклад приймає дорослих, які страждають на психічні розлади, пропонуючи їм вид догляду, який вкорінить їх у часі та просторі й допоможе їм відновитися. Команда, що керує ним, намагається якнайкраще протистояти знелюдненню психіатрії.

Королівство тварин

Дата релиза: 02 Ноября 2023

Світ охоплює хвиля мутацій, які перетворюють звичайних людей на тварин. Франсуа робить усе, щоб урятувати свою дружину, яка зазнала впливу цього таємничого явища. Поки навколо з’являються все нові істоти, головний герой і його 16-річний син рушають на пошуки, що змінять їхні життя назавжди.

Опале листя

Дата релиза: 09 Ноября 2023

Випадкова зустріч у караоке-барі змінює життя чоловіка і жінки, які шукають своє кохання. І хоча між ними проскакує іскра, на шляху до щастя цих двох з’являються численні перешкоди — від загублених телефонних номерів до помилкових адрес, алкоголізму та чарівного безпритульного собаки.