ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

- 6 премий Deutscher Filmpreis: лучший фильм, лучший режиссер, лучший сценарий, лучшая мужская роль , лучшая мужская роль второго плана и лучшая музыка (2013)
 
- Две премии Bavarian Film Awards за лучший сценарий и за лучшую мужскую роль (2013)
 
- Приз Братиславского кинофестиваля за лучшую режиссуру (2012)
 
- Приз Мюнхенского фестиваля молодежного кино за лучший сценарий (2012)
 
- Приз зрительских симпатий и приз Red Herring Award Таллиннского кинофестиваля (2012)
 
Участник программы 63-го Берлинского международного фестиваля (2013) 
 
Участник программы Международного кинофестиваля в Карловых Варах - (2012)
 
- Участник международной конкурсной программы 4-го Одесского кинофестиваля (2013)
 

Простые сложности Нико Фишера

Oh boy
Прості складнощі Ніко Фішера
C 10 Октября 2013
Страна: Германия, 2012 г.
Хронометраж: 88
Жанр: Трагикомедия
Режиссер: Ян Оле Герштер
В ролях: Том Шиллинг, Инга Биркенфелд («Жизнь других»), Михаэль Гвиздек («Гуд бай, Ленин!»), Фред Аарон Блейк, Мартин Брамбах, Анника Эрнст

синопсис

Нико уже под тридцать; его недавно выгнали из института. Он живет настоящим моментом, не заботясь о том, что оказался на обочине жизни. Но в один прекрасный день его бездеятельность начинает приносить неприятности. Любимая девушка его бросает, отец лишает финансовой помощи, а психиатр подтверждает, что у него «эмоциональный разлад». Но Нико хочет лишь одного: выпить чашечку кофе.


ТРЕЙЛЕР
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМАМАТЕРИАЛЫ ФИЛЬМА

КАДРЫ В ПОЛИГРАФИЧЕСКОМ КАЧЕСТВЕ (ZIP-АРХИВ)→ скачать

КАДРЫ В WEB-КАЧЕСТВЕ (ZIP-АРХИВ)→ скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

Діра

Дата релиза: 23 Марта 2023

Серпень 1961 року. Група молодих дослідників рушає на південь Італії. Їхня мета — найглибша печера Європи, яка сягає 700 метрів під землею. Група лишається зовсім непоміченою для мешканців сусіднього села, тільки одинокий пастух стежить за чужинцями. Доки герої заглиблюються у дослідження, чоловік проводить свої — вивчаючи глибину людської душі.

Небезпечний

Дата релиза: 23 Марта 2023

Історія, заснована на реальних подіях. Спочатку біженець, потім дрібний злочинець, а згодом — великий наркодилер. За сміливість і жорстокість його прозвали Небезпечним. Тепер у нього нова мета — стати зіркою гіп-гопу. Та як це зробити, коли тебе запроторили за ґрати?

Тиждень австрійського кіно – 2023

Дата релиза: 30 Марта 2023

Після річної перерви фестиваль актуальних стрічок з Австрії повертається у своїй 11-й едиції. Це повернення символізує підтримку українського народу та висловлює повагу до його незламності.

Бачення метелика

Дата релиза: 06 Апреля 2023

Головна героїня картини — аеророзвідниця з позивним «Метелик», яка повертається з полону. Її чекають рідні, друзі, побратими та коханий. Але нове життя приносить і нові виклики.

Вартові планети

Дата релиза: 20 Апреля 2023

Рушаймо у дивовижну подорож до незвіданих територій і заледве вивчених китів. Ми познайомимося з їхніми неймовірними здібностями та надзвичайно насиченим і складним соціальним життям.

Мій злочин

Дата релиза: 27 Апреля 2023

Париж, 1930-ті. Вродливу молоду актрису звинувачують у вбивстві відомого продюсера. Її подруга-юристка допомагає дівчині виправдатися завдяки версії про самозахист. Розпочинається нове життя, сповнене слави та успіху, але з часом правда викривається.