ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

- номинация на лучшую актёрскую работу "Young Artist Awards" (Лео Легранд) 

- премьера – Каннский международный кинофестиваль

- украинская премьера – на Одесском международном кинофестивале

ДАЛЕКО ПО СОСЕДСТВУ

QUARTIER LOINTAIN
C 24 Мая 2012
Страна: Франция, Германия, Бельгия, Люксембург
Хронометраж: 98
Жанр: фантастическая драма
Режиссер: Сэм Гарбарски
В ролях: Паскаль Греггори (“Жизнь в розовом цвете”, “Королева Марго”, “Жанна Д’Арк”), Джонатан Цассаи, Александра Мария Лара (“Контроль”, “Чтец”)

синопсис

Томасу за 50, он семейный человек, слегка утомленный монотонным течением жизни. Однажды, возвращаясь из командировки, он путает поезд и оказывается в городе, где провел свое детство. Упав в обморок от избытка чувств и воспоминаний, Томас приходит в себя и обнаруживает, что время совершило скачок на 40 лет назад
– дома его ждут мать и отец, который еще не ушел из семьи, а в школе – друзья и девочка, в которую он был тайно влюблен...

Фильм снят по мотивам одноименного культового комикса-манга Хиро Танигучи, ставшего бестселлером во Франции в начале 2000-х гг.

Украинская премьера фильма состоялась на Одесском международном кинофестивале.

Обращение режиссёра Сэма Гарбарски к зрителям ОМКФ.


ТРЕЙЛЕР
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМАМАТЕРИАЛЫ ФИЛЬМА

ПРЕСС-КИТ (pdf)скачать

WEB-АФИША (JPG)скачать

ПОСТЕР В СЛОЯХ (psd, zip-архив)скачать

КАДРЫ В ВЫСОКОМ КАЧЕСТВЕ (zip-архив)скачать

ВИДЕОНАРЕЗКА (mov)скачать

ПРЕСС-КИТ (PDF)скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

Місто загублених дітей

Дата релиза: 05 Октября 2023

Кранк — божевільний науковець Міста загублених дітей. Через нездатність спати, він швидко старішає. Тому він викрадає дітей — щоб привласнити їхні сни. Та одного разу в місті з’являється кремезний чоловік, на ім’я Один, який розшукує свого зниклого молодшого брата. Разом із відважною дівчинкою Мієт і юрбою дітлахів, він кидає виклик злодію та його посіпакам.

Великий утікач

Дата релиза: 19 Октября 2023

Втеча з дому у 89 років виглядає абсурдно, але не для ветерана Бернарда Джордана. Чоловік таємно покидає будинок для літніх людей, щоб відвідати річницю дня висадки союзників у Франції. Але тихо втекти не вдається: зникнення чоловіка спричиняє справжній переполох у його рідному містечку, а сам він потрапляє у заголовки газет, привертаючи до себе увагу всього світу.

Ніч живих мерців

Дата релиза: 26 Октября 2023

Група різних за характерами та упередженнями людей ховається у покинутому будинку, намагаючись сховатись від мерців, що ожили та покидають цвинтар у пошуках свіжої людської плоті. Прагматичний Бен робить усе можливе, аби контролювати ситуацію, але коли кровожерливі зомбі оточують будинок, інші вцілілі починають панікувати.

На Адаманті

Дата релиза: 02 Ноября 2023

«Адамант» — це унікальний психіатричний лікувальний центр: плавуча споруда, розташована на Сені в самому центрі Парижа. Заклад приймає дорослих, які страждають на психічні розлади, пропонуючи їм вид догляду, який вкорінить їх у часі та просторі й допоможе їм відновитися. Команда, що керує ним, намагається якнайкраще протистояти знелюдненню психіатрії.

Королівство тварин

Дата релиза: 02 Ноября 2023

Світ охоплює хвиля мутацій, які перетворюють звичайних людей на тварин. Франсуа робить усе, щоб урятувати свою дружину, яка зазнала впливу цього таємничого явища. Поки навколо з’являються все нові істоти, головний герой і його 16-річний син рушають на пошуки, що змінять їхні життя назавжди.

Опале листя

Дата релиза: 09 Ноября 2023

Випадкова зустріч у караоке-барі змінює життя чоловіка і жінки, які шукають своє кохання. І хоча між ними проскакує іскра, на шляху до щастя цих двох з’являються численні перешкоди — від загублених телефонних номерів до помилкових адрес, алкоголізму та чарівного безпритульного собаки.

Следите за новостями в социальных сетях:

© АРТХАУС ТРАФИК ,
2003–2023

Следите за новостями в социальных сетях:

© АРТХАУС ТРАФИК ,
2003–2023