ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

- Гран-при жюри Каннского кинофестиваля - 2012 г.

- Фильм-открытие Одесского международного кинофестиваля - 2012 г.

РЕАЛЬНОСТЬ

REALITY
РЕАЛЬНІСТЬ
C 04 Апреля 2013
Страна: Италия, Франция, 2012 г.
Хронометраж: 115
Жанр: реалити-драма
Режиссер: Маттео Гарроне
В ролях: Аньелло Арена, Паола Миначчони («Холостые выстрелы»), Лоредана Симиоли, Нандо Паоне, Раффеле Ферранте

синопсис

Лучано торгует рыбой в Неаполе. В дополнение к скромному заработку они с женой проворачивают мелкие афёры. Добродушный и забавный Лучано с удовольствием развлекает покупателей и родственников забавными спектаклями. Как-то раз, поддавшись на уговоры семейства, он идёт пробоваться на реалити-шоу. Первое прослушивание прошло удачно, теперь нужно ехать в Рим пробоваться на второй этап. Погоня за мечтой начинает менять его восприятие реальности…

В главной роли снялся непрофессиональный актер Аньелло Арена, отбывающий пожизненное наказание за убийство. Сценарий фильма основан на реальных событиях.


ТРЕЙЛЕР
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМА



МАТЕРИАЛЫ ФИЛЬМА

ПРЕСС-КИТ (PDF)→ скачать

ВИДЕОНАРЕЗКА (MOV)→ скачать

КАДРЫ В ПОЛИГРАФИЧЕСКОМ КАЧЕСТВЕ (ZIP-АРХИВ)→ скачать

КАДРЫ В WEB-КАЧЕСТВЕ (ZIP-АРХИВ)→ скачать

АФИША (JPG)→ скачать

прокатное удостоверение→ скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

Марс-Експрес

Дата релиза: 20 Июня 2024

2200 рік, марсіанська колонія Ноктіс — світ корупції, кіберзлочинності та напружених відносин між людьми та штучним інтелектом. Приватна детективка та її напарник-андроїд розслідують зникнення студентки, яка володіє секретом, здатним порушити крихкий баланс влади на Марсі.

Лінія Іспанського Кіно - 2024

Дата релиза: 20 Июня 2024

Фестиваль «Лінія іспанського кіно» відбудеться з 20 до 26 червня. Дев’ята едиція кіноогляду пройде в київському кінотеатрі «Жовтень». Будуть показані іспанські фільми останніх років, які отримали нагороди та визнання як в Іспанії, так і у світі.

Про траву, що засихає

Дата релиза: 27 Июня 2024

Новий фільм від багаторазового лавреата Каннського кінофестивалю — турецького режисера Нурі Більґе Джейлан

Не очікуйте забагато від кінця світу

Дата релиза: 11 Июля 2024

Анджела понаднормово гарує на низькооплачуваній роботі. Відволіктися від стресу їй допомагає TikTok, де вона викладає глузливі відеоролики, приховаючись під маскою. Дівчина працює асистенткою продюсера і цілий день їздить містом задля безглуздого проєкту. Раптово під час фільмування вибухає скандал.

Ніна та секрети Їжачка

Дата релиза: 18 Июля 2024

Ніна переконана: на заводі, де працював її тато, є скарб! Але страшний пес і його господар охороняють це місце, тому потрапити туди непросто. На щастя, Ніна не одна. Маленький їжачок з казок батька Ніни може підказати їй геніальні ідеї з порятунку майбутнього.

Редакція

Дата релиза: 07 Ноября 2024