ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

- Участник внеконкурсной программы Берлинского кинофестиваля

БЕГИ, ЕСЛИ СМОЖЕШЬ!

RENN, WENN DU KANNST
C 10 Ноября 2011
Страна: Германия
Хронометраж: 112
Жанр: трагикомедия
Режиссер: Дитрих Брюггеманн
В ролях: Роберт Гвиздек, Якоб Маченц, Анна Брюггеманн

синопсис

Бен молод, умен, хорош собой и прикован к инвалидному креслу. Его непростой характер способен выносить только Кристиан - веселый и жизнерадостный студент мединститута, взявший над ним опеку. Когда парни становятся друзьями, в их жизни появляется красивая виолончелистка. Она никак не может решить, кого из них выбрать в герои своего романа.


ТРЕЙЛЕР
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМАМАТЕРИАЛЫ ПО ТЕМЕ:
СКОРО В ПРОКАТЕ

Жінка з...

Дата релиза: 13 Июня 2024

Анджей мешкає в маленькому польському містечку. Він намагається бути хорошим чоловіком і батьком. Та з часом він відчуває дедалі більший дискомфорт у своєму тілі — гендерну дисфорію. Згодом Анджей переконується, що те тіло, в якому він народився, не відображає його справжньої ідентичності.

Марс-Експрес

Дата релиза: 27 Июня 2024

2200 рік, марсіанська колонія Ноктіс — світ корупції, кіберзлочинності та напружених відносин між людьми та штучним інтелектом. Приватна детективка та її напарник-андроїд розслідують зникнення студентки, яка володіє секретом, здатним порушити крихкий баланс влади на Марсі.

Про траву, що засихає

Дата релиза: 27 Июня 2024

Новий фільм від багаторазового лавреата Каннського кінофестивалю — турецького режисера Нурі Більґе Джейлан

Ніна та секрети Їжачка

Дата релиза: 18 Июля 2024

Ніна переконана: на заводі, де працював її тато, є скарб! Але страшний пес і його господар охороняють це місце, тому потрапити туди непросто. На щастя, Ніна не одна. Маленький їжачок з казок батька Ніни може підказати їй геніальні ідеї з порятунку майбутнього.

Редакція

Дата релиза: 07 Ноября 2024