ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

- Приз критиков за лучший документальный фильм на Дублинском международном фестивале (2011)

 

САНСАРА

SAMSARA
Сансара
C 09 Мая 2013
Страна: США, 2011
Хронометраж: 102
Жанр: Философское кино-музыкальное эссе
Режиссер: Рон Фрике
В ролях: Блинезе Тари Легонг Дабсерс, Ни Маде Мегахади Пративи, Пути Сри Кандра Деви, Путу Динда Пратика, Маркос Луна, Хироши Ишигуро, Оливье Де Сагазан

синопсис

«Сансара» - долгожданное продолжение эпохального фильма «Барака» с разницей в почти 10 лет. Снятая полностью на 70-миллиметровою пленку в течении 5 лет в 25 странах мира, кинокартина представляет собой потрясающее визуальное путешествие по самым удивительным местам планеты от буддистских монахов, к джунглям, соборам Европы и древним храмам Азии.  Слово «Сансара» пришло к нам из санскрита и дословно означает  «непрерывный поток» -  это одно из базовых понятие индийской религии и философии, обозначающее процесс бесчисленных перерождений личности и души. 
 
Невербальная медитация, как называют беспрецедентную киноленту ее авторы,  переносит зрителя через множество культур на священные земли и в зоны стихийных бедствий, в эпицентр промышленных объектов и сердце природных чудес. В этом нетрадиционном документальном фильме отсутствуют диалоги, закадровый текст и субтитры. «Сансара» - уникальный пример сочетания визуального и музыкального искусства в жанре видового кино, визуальная поэзия, созданная для больших экранов чтобы поразить ваше воображение и перевернуть восприятие природы, общества, истории, религий, искусства и течения жизни.


ТРЕЙЛЕР
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМАМАТЕРИАЛЫ ФИЛЬМА

прокатное удостоверение→ скачать

ПРЕСС-КИТ (PDF)→ скачать

КАДРЫ В WEB-КАЧЕСТВЕ (ZIP-АРХИВ)→ скачать

КАДРЫ В ПОЛИГРАФИЧЕСКОМ КАЧЕСТВЕ (ZIP-АРХИВ)→ скачать

ВИДЕОНАРЕЗКА (MOV)→ скачать

АФИША (JPG)→ скачать

трейлер (DCP)→ скачать

трейлер (MOV)→ скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

Альма й Оскар

Дата релиза: 07 Декабря 2023

Нещодавно овдовіла Альма Малер, знана світська дама, спокушає молодого художника Оскара Кокошку. Невелика сексуальна пригода обертається бурхливим романом. Оскар вважає Альму своєю музою, яка більше служить його чоловічим фантазіям, ніж реальності. Сама Альма теж мисткиня — композиторка. Одержиме прагнення Оскара зробити цю жінку своєю ставить під загрозу її мрію досягти успіху самостійно.

Анатомія падіння

Дата релиза: 14 Декабря 2023

Успішну письменницю підозрюють у вбивстві власного чоловіка. Жінка всіляко заперечує провину, але слідство відкриває все більше підозрілих обставин сімейного життя. І навіть у сина з’являються сумніви в невинуватості матері. Що ж насправді сталося в віддаленому шале у французьких Альпах?

Виживуть тільки коханці

Дата релиза: 14 Декабря 2023

Двоє тендітних і чутливих вампірів, Адам і Єва, були коханцями протягом століть. Вони — культурні інтелектуали з всеосяжною пристрастю до музики, літератури та науки, які більше не вбивають заради прожитку. Молодша вампірка Ава ще не навчилася цього. Її дикість пробудить у парі давно забуті інстинкти.

Секс-терапія

Дата релиза: 21 Декабря 2023

Ремі та Сандра — молода пара. Вони кохають одне одного, проте щось заважає їм мати дитину. Перешкодою виявляється так званий «синдром колишнього кохання». Подолати його можна лиш одним шляхом — ще раз зайнятися сексом із колишніми партнерами та партнерками. Це стає викликом: двоє коханих не лише перевірять стосунки на міцність, але й спробують затягти в ліжко тих, кого раніше уникали.

Різдво на Веселій фермі

Дата релиза: 28 Декабря 2023

Усі діти обожнюють зимові свята, особливо юна корівка Клара. Вона з нетерпінням очікує святкування Різдва на Веселій фермі разом із татом. Та коли виявляється, що батько занадто заклопотаний справами, Клара самостійно береться влаштовувати вечірку, викликати дух Різдва, а разом із ним — чарівного гнома, який принесе багато неочікуваних пригод.

Прісцилла

Дата релиза: 11 Января 2024

Неочікуване знайомство з Елвісом Преслі перевертає життя юної Прісцилли. Король рок-н-ролу оточує її увагою, вишуканими подарунками... і стінами свого палацу. Дівчина навіть не мріяла про весілля з кумиром мільйонів, та невдовзі вони стають головною парою Америки. Але чим обернеться це солодке й безтурботне життя?