ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

- Гран-При МКФ в Каннах 1960

- Премия нью-йоркских критиков — лучший зарубежный фильм года

- 3 премии Silver Ribbon за лучшего актёра, лучший сценарий и лучших художников

- Оскар за лучшую работу художника по костюмам (ч/б фильмы)

- Номинация на премию Оскар за режиссуру и лучший оригинальный сценарий

- Номинация на премию BAFTA 

 

СЛАДКАЯ ЖИЗНЬ

DOLCE VITA
СОЛОДКЕ ЖИТТЯ
C 27 Июня 2013
Страна: Италия, Франция, 1960
Хронометраж: 179
Жанр: Социальная драма
Режиссер: Федерико Феллини («8 1/2», «Дорога», «Ночи Кабирии», «Амаркорд», «Джульетта и духи»; обладатель 5 премий Оскар, Золотого глобуса, Золотой пальмовой ветви, премии BAFTA )
В ролях: Марчелло Мастроянни («8 1/2», «Развод по-итальянски», «Ночь», трижды номинирован на Оскар, обладатель Золотого глобуса, 2 премий BAFTA, 2 серебряных премий в Каннах), Анита Экберг («Война и мир», «Четверо из Техаса», обладательница Золотого глобуса), Анук Эме («8 1/2», «Мужчина и женщина», «Лола», номинирована на Оскар, обладательница Золотого глобуса и приза Каннского кинофестиваля), Ивонн Фюрно, Магали Ноэль, Ален Кюни.

синопсис

Отреставрированная копия черно-белого шедевра великого Федерико Феллини, картина рассказывает историю журналиста Марчелло — наблюдателя и участника всех эпизодов жизни итальянской элиты конца 50-х годов. Женщины как тени сменяют друг друга, не задевая его чувств, даже явление американской кинодивы Сильвии, воплощения сексуальности и порока, не выводит его из ступора. После внезапного самоубийство его друга Штайнера, пришедшего к мысли о бессмысленности их жизни, у Марчелло возникает бунт против окружающего его мира, надежда на катарсис, но опять лишь ненадолго.


ТРЕЙЛЕР
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМАМАТЕРИАЛЫ ФИЛЬМА

ПРЕСС-КИТ (PDF)→ скачать

АФИША (JPG)→ скачать

трейлер (MP4)→ скачать

прокатное удостоверение→ скачать

КАДРЫ В ПОЛИГРАФИЧЕСКОМ КАЧЕСТВЕ (ZIP-АРХИВ)→ скачать

КАДРЫ В WEB-КАЧЕСТВЕ (ZIP-АРХИВ)→ скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

Місто загублених дітей

Дата релиза: 05 Октября 2023

Кранк — божевільний науковець Міста загублених дітей. Через нездатність спати, він швидко старішає. Тому він викрадає дітей — щоб привласнити їхні сни. Та одного разу в місті з’являється кремезний чоловік, на ім’я Один, який розшукує свого зниклого молодшого брата. Разом із відважною дівчинкою Мієт і юрбою дітлахів, він кидає виклик злодію та його посіпакам.

Великий утікач

Дата релиза: 19 Октября 2023

Втеча з дому у 89 років виглядає абсурдно, але не для ветерана Бернарда Джордана. Чоловік таємно покидає будинок для літніх людей, щоб відвідати річницю дня висадки союзників у Франції. Але тихо втекти не вдається: зникнення чоловіка спричиняє справжній переполох у його рідному містечку, а сам він потрапляє у заголовки газет, привертаючи до себе увагу всього світу.

Ніч живих мерців

Дата релиза: 26 Октября 2023

Група різних за характерами та упередженнями людей ховається у покинутому будинку, намагаючись сховатись від мерців, що ожили та покидають цвинтар у пошуках свіжої людської плоті. Прагматичний Бен робить усе можливе, аби контролювати ситуацію, але коли кровожерливі зомбі оточують будинок, інші вцілілі починають панікувати.

На Адаманті

Дата релиза: 02 Ноября 2023

«Адамант» — це унікальний психіатричний лікувальний центр: плавуча споруда, розташована на Сені в самому центрі Парижа. Заклад приймає дорослих, які страждають на психічні розлади, пропонуючи їм вид догляду, який вкорінить їх у часі та просторі й допоможе їм відновитися. Команда, що керує ним, намагається якнайкраще протистояти знелюдненню психіатрії.

Королівство тварин

Дата релиза: 02 Ноября 2023

Світ охоплює хвиля мутацій, які перетворюють звичайних людей на тварин. Франсуа робить усе, щоб урятувати свою дружину, яка зазнала впливу цього таємничого явища. Поки навколо з’являються все нові істоти, головний герой і його 16-річний син рушають на пошуки, що змінять їхні життя назавжди.

Опале листя

Дата релиза: 09 Ноября 2023

Випадкова зустріч у караоке-барі змінює життя чоловіка і жінки, які шукають своє кохання. І хоча між ними проскакує іскра, на шляху до щастя цих двох з’являються численні перешкоди — від загублених телефонних номерів до помилкових адрес, алкоголізму та чарівного безпритульного собаки.