ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

- Номинация на Золотую пальмовую ветвь, Каннский кинофестиваль, 2014

- Номинация на премию «Сезар» в категориях «лучший фильм», «лучший режиссер», «лучший актер», «лучший актер второго плана», «лучший оператор»

Святой Лоран. Страсти великого кутюрье

Saint Laurent
Святий Лоран. Страстi великого кутюр'є
C 16 Октября 2014
Страна: Франция, 2014
Хронометраж: 135
Жанр: биографическая драма
Режиссер: Бертран Бонелло
В ролях: Гаспар Ульель («Париж, я люблю тебя»), Луи Гаррель («Мечтатели», «Все песни только о любви»), Жереми Ренье («Залечь на дно в Брюгге», «Искупление»), Леа Сейду («Жизнь Адель», «Бесславные ублюдки», «Отель Гранд Будапешт»)

1967 - 1976, "свободное десятилетие", время крушения стереотипов, предрассудков и моральных устоев. Модный дом молодого Ива Сен-Лорана процветает. Он - аристократ, либертин и живая легенда. Но чем выше возносит волна успеха, тем чернее бездна под ногами. Сен-Лоран ищет вдохновения и спасения на богемных парижских вечеринках, в садах Марракеша, на картинах Уорхола и в книгах Пруста. 
Режиссеру Бертрану Бонелло удается не только рассказать историю великого кутюрье, но и создать портрет эпохи, с её непомерными развлечениями и умением любой ценой проживать каждый момент жизни красиво.


ТРЕЙЛЕР
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМАМАТЕРИАЛЫ ФИЛЬМА

ПРОКАТНОЕ УДОСТОВЕРЕНИЕ→ скачать

ПОСТЕР (JPG)→ скачать

ВИДЕОНАРЕЗКА (MOV)→ скачать

ПРЕСС-КИТ (PDF)→ скачать

ТРЕЙЛЕР (DCP)→ скачать

ТРЕЙЛЕР (MOV)→ скачать

КАДРЫ В ПОЛИГРАФИЧЕСКОМ КАЧЕСТВЕ (ZIP-АРХИВ)→ скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

Місто загублених дітей

Дата релиза: 05 Октября 2023

Кранк — божевільний науковець Міста загублених дітей. Через нездатність спати, він швидко старішає. Тому він викрадає дітей — щоб привласнити їхні сни. Та одного разу в місті з’являється кремезний чоловік, на ім’я Один, який розшукує свого зниклого молодшого брата. Разом із відважною дівчинкою Мієт і юрбою дітлахів, він кидає виклик злодію та його посіпакам.

Великий утікач

Дата релиза: 19 Октября 2023

Втеча з дому у 89 років виглядає абсурдно, але не для ветерана Бернарда Джордана. Чоловік таємно покидає будинок для літніх людей, щоб відвідати річницю дня висадки союзників у Франції. Але тихо втекти не вдається: зникнення чоловіка спричиняє справжній переполох у його рідному містечку, а сам він потрапляє у заголовки газет, привертаючи до себе увагу всього світу.

Ніч живих мерців

Дата релиза: 26 Октября 2023

Група різних за характерами та упередженнями людей ховається у покинутому будинку, намагаючись сховатись від мерців, що ожили та покидають цвинтар у пошуках свіжої людської плоті. Прагматичний Бен робить усе можливе, аби контролювати ситуацію, але коли кровожерливі зомбі оточують будинок, інші вцілілі починають панікувати.

На Адаманті

Дата релиза: 02 Ноября 2023

«Адамант» — це унікальний психіатричний лікувальний центр: плавуча споруда, розташована на Сені в самому центрі Парижа. Заклад приймає дорослих, які страждають на психічні розлади, пропонуючи їм вид догляду, який вкорінить їх у часі та просторі й допоможе їм відновитися. Команда, що керує ним, намагається якнайкраще протистояти знелюдненню психіатрії.

Королівство тварин

Дата релиза: 02 Ноября 2023

Світ охоплює хвиля мутацій, які перетворюють звичайних людей на тварин. Франсуа робить усе, щоб урятувати свою дружину, яка зазнала впливу цього таємничого явища. Поки навколо з’являються все нові істоти, головний герой і його 16-річний син рушають на пошуки, що змінять їхні життя назавжди.

Опале листя

Дата релиза: 09 Ноября 2023

Випадкова зустріч у караоке-барі змінює життя чоловіка і жінки, які шукають своє кохання. І хоча між ними проскакує іскра, на шляху до щастя цих двох з’являються численні перешкоди — від загублених телефонних номерів до помилкових адрес, алкоголізму та чарівного безпритульного собаки.