ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

– Премия «Оскар» за лучший международный фильм, 2014
– Премия «Золотой глобус» за лучший международный фильм, 2014

 

Великая красота

La Grande Bellezza
Велика краса
C 21 Ноября 2013
Страна: Италия, Франция, 2013
Хронометраж: 142 мин.
Жанр: трагикомедия
Режиссер: Паоло Соррентино («Новый папа», «Они»)
В ролях: Тони Сервилло, Карло Вердоне, Сабрина Ферилли, Карло Буччироссо, Яя Форте, Памела Виллорези, Галатея Ранци

Аристократки, карьеристы, политики, преступники высокого ранга, журналисты, актеры, декадентствующие отпрыски благородных семейств, священники, художники, интеллектуалы, - как подлинные, так и мнимые, - ткут канву мимолётных взаимоотношений, поглощённые этим отчаянным Вавилоном, который раскрывает перед ними свои старинные дворцы, огромные виллы и великолепные террасы. Вальяжный и разочаровавшийся во всём 65-летний Джеп Гамбарделла наблюдает за этим парадом поверхностных, обречённых, влиятельных, но потерянных людей, и взгляд его вечно затуманен выпитым джином с тоником. А на фоне – Рим среди лета. Роскошный и безучастный, подобный мёртвой диве.


ТРЕЙЛЕР
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМАМАТЕРИАЛЫ ФИЛЬМА

прокатное удостоверение→ скачать

ПРЕСС-КИТ(PDF)→ скачать

видеонарезка для прессы (mp4)→ скачать

трейлер (mp4)→ скачать

трейлер (mpeg)→ скачать

КАДРЫ В ПОЛИГРАФИЧЕСКОМ КАЧЕСТВЕ (ZIP-АРХИВ)→ скачать

КАДРЫ В WEB-КАЧЕСТВЕ (ZIP-АРХИВ)→ скачать

АФИША (JPG)→ скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

Тиждень австрійського кіно – 2023

Дата релиза: 30 Марта 2023

Після річної перерви фестиваль актуальних стрічок з Австрії повертається у своїй 11-й едиції. Це повернення символізує підтримку українського народу та висловлює повагу до його незламності.

Бачення метелика

Дата релиза: 06 Апреля 2023

Головна героїня картини — аеророзвідниця з позивним «Метелик», яка повертається з полону. Її чекають рідні, друзі, побратими та коханий. Але нове життя приносить і нові виклики.

Вартові планети

Дата релиза: 20 Апреля 2023

Рушаймо у дивовижну подорож до незвіданих територій і заледве вивчених китів. Ми познайомимося з їхніми неймовірними здібностями та надзвичайно насиченим і складним соціальним життям. Зірковий дубляж: Ахтем Сеїтаблаєв

Мій злочин

Дата релиза: 27 Апреля 2023

Париж, 1930-ті. Вродливу молоду актрису звинувачують у вбивстві відомого продюсера. Її подруга-юристка допомагає дівчині виправдатися завдяки версії про самозахист. Розпочинається нове життя, сповнене слави та успіху, але з часом правда викривається.

Ріміні

Дата релиза: 04 Мая 2023

Річі Браво, колись успішна поп-зірка, женеться за своєю згаслою славою в вітряному Ріміні. Він фінансує свій розпусний спосіб життя та пристрасть до азартних ігор концертами для автобусів, повних туристів, і сексуальними послугами для своїх шанувальниць. Його світ починає руйнуватися, коли в його життя раптово вривається доросла донька і вимагає від нього гроші, яких він їй ніколи не давав.

Ризики й побічні ефекти

Дата релиза: 25 Мая 2023

Катрін потребує пересадки нирки. Їй надзвичайно поталанило, адже в її чоловіка — потрібна група крові. Але, схоже, він не надто поспішає стати донором для коханої.