ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

– Премия «Оскар» за лучший международный фильм, 2014
– Премия «Золотой глобус» за лучший международный фильм, 2014

 

Великая красота

La Grande Bellezza
Велика краса
C 21 Ноября 2013
Страна: Италия, Франция, 2013
Хронометраж: 142 мин.
Жанр: трагикомедия
Режиссер: Паоло Соррентино («Новый папа», «Они»)
В ролях: Тони Сервилло, Карло Вердоне, Сабрина Ферилли, Карло Буччироссо, Яя Форте, Памела Виллорези, Галатея Ранци

Аристократки, карьеристы, политики, преступники высокого ранга, журналисты, актеры, декадентствующие отпрыски благородных семейств, священники, художники, интеллектуалы, - как подлинные, так и мнимые, - ткут канву мимолётных взаимоотношений, поглощённые этим отчаянным Вавилоном, который раскрывает перед ними свои старинные дворцы, огромные виллы и великолепные террасы. Вальяжный и разочаровавшийся во всём 65-летний Джеп Гамбарделла наблюдает за этим парадом поверхностных, обречённых, влиятельных, но потерянных людей, и взгляд его вечно затуманен выпитым джином с тоником. А на фоне – Рим среди лета. Роскошный и безучастный, подобный мёртвой диве.


ТРЕЙЛЕР
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМАМАТЕРИАЛЫ ФИЛЬМА

прокатное удостоверение→ скачать

ПРЕСС-КИТ(PDF)→ скачать

видеонарезка для прессы (mp4)→ скачать

трейлер (mp4)→ скачать

трейлер (mpeg)→ скачать

КАДРЫ В ПОЛИГРАФИЧЕСКОМ КАЧЕСТВЕ (ZIP-АРХИВ)→ скачать

КАДРЫ В WEB-КАЧЕСТВЕ (ZIP-АРХИВ)→ скачать

АФИША (JPG)→ скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

Трикутник смутку

Дата релиза: 08 Декабря 2022

Пара супермоделей вирушає у подорож на люксовій яхті. Пасажири судна — розпещені й надвпливові багатії, капітан — неврівноважений і завжди п’яний цинік. Ця розкішна й «інстаграмна» подорож обернеться справжньою катастрофою.

8 жінок

Дата релиза: 05 Января 2023

Одинокий маєток серед снігів. У переддень Різдва вісім жінок збираються в цьому будинку. Та святкування скасовано — усіма обожнюваний господар знайдений мертвим. Впливова дружина власника маєтку, його стара сестра, своячка, дві красуні-доньки, нещасна теща, зухвала покоївка чи покірна кухарка — вісім жінок намагатимуться з’ясувати, хто з них убивця.

Одного чудового ранку

Дата релиза: 19 Января 2023

Молода мати-одиначка Сандра мешкає в Парижі. Її життя сповнене турботи про маленьку дочку та хворого батька, стан якого стрімко погіршується. Раптом у її житті з’являється нове захоплення — одружений науковець Клеман.

Земля Бога

Дата релиза: 26 Января 2023

19 століття. Молодий данський священик вирушає у віддалену частину Ісландії. Він прагне звести там церкву, та зафіксувати на знімках місцевих жителів. Однак що далі герой рухається до мети, то сильніше сумнівається у своїй місії та вірі.

Корсет

Дата релиза: 02 Февраля 2023

Імператриця Австрії Єлизавета Баварська, відома як Сісі, завжди славилася своїми красою і стилем. Саме вона задавала модні тенденції у вищих колах суспільства. У Різдво 1877 року імператриці виповнюється 40 років, і тепер вона офіційно перебуває на порозі старості. Тоді Єлизавета розгортає хитру боротьбу за свій блискучий образ.

Скромна чарівність буржуазії

Дата релиза: 23 Февраля 2023

Різка сатира від майстра кінематографічного сюрреалізму Луїса Бунюеля.