ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

- Номинация на "Оскар" в категории “Лучшая актриса”  (Мишель Уильямс)

- Номинация на "Оскар" в категории “Лучший актер второго плана” (Кеннет Брэна)

- "Золотой Глобус" за в категории "Лучшая женская роль"  (Мишель Уильямс)

- 6 номинаций на премию "BAFTA", 2012

7 ДНЕЙ И НОЧЕЙ С МЭРИЛИН

MY WEEK WITH MARILYN
C 09 Февраля 2012
Страна: США, Великобритания
Хронометраж: 99
Жанр: настоящая мелодрама
Режиссер: Саймон Кертис
В ролях: Мишель Уильямс ("Горбатая гора", "Проклятый остров", "Голубая Валентинка"), Кеннет Брэна (“Рок-волна”, “Гарри Поттер и Тайная комната”), Эдди Редмэйн ("Еще одна из рода Болейн"), Эмма Уотсон (“Гарри Поттер и Смертельные реликвии")

СИНОПСИС

Невозможная, сексуальная и легендарная Мэрилин Монро отправляется в Англию на съемки нового фильма. Она очаровывает и пленяет всех вокруг, и в том числе - юного ассистента режиссера Колина. Но что чувствует сама Мэрилин? Может ли она влюбиться в неопытного юношу? 40 лет спустя Колин напишет свои знаменитые дневники, которые легли в основу картины про невероятную неделю из жизни звезды. Фильм основан на реальных событиях и достоверных слухах.


ТРЕЙЛЕР
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМАМАТЕРИАЛЫ ФИЛЬМА

КАДРЫ ПОЛИГРАФИЧЕСКОГО КАЧЕСТВА (zip-архив)скачать

ВИДЕО-НАРЕЗКА (avi)скачать

ПОСТЕР В СЛОЯХ (eps, zip-архив)скачать

ПРЕСС-КИТ→ скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

Марс-Експрес

Дата релиза: 20 Июня 2024

2200 рік, марсіанська колонія Ноктіс — світ корупції, кіберзлочинності та напружених відносин між людьми та штучним інтелектом. Приватна детективка та її напарник-андроїд розслідують зникнення студентки, яка володіє секретом, здатним порушити крихкий баланс влади на Марсі.

Лінія Іспанського Кіно - 2024

Дата релиза: 20 Июня 2024

Фестиваль «Лінія іспанського кіно» відбудеться з 20 до 26 червня. Дев’ята едиція кіноогляду пройде в київському кінотеатрі «Жовтень». Будуть показані іспанські фільми останніх років, які отримали нагороди та визнання як в Іспанії, так і у світі.

Про траву, що засихає

Дата релиза: 27 Июня 2024

Новий фільм від багаторазового лавреата Каннського кінофестивалю — турецького режисера Нурі Більґе Джейлан

Не очікуйте забагато від кінця світу

Дата релиза: 11 Июля 2024

Анджела понаднормово гарує на низькооплачуваній роботі. Відволіктися від стресу їй допомагає TikTok, де вона викладає глузливі відеоролики, приховаючись під маскою. Дівчина працює асистенткою продюсера і цілий день їздить містом задля безглуздого проєкту. Раптово під час фільмування вибухає скандал.

Ніна та секрети Їжачка

Дата релиза: 18 Июля 2024

Ніна переконана: на заводі, де працював її тато, є скарб! Але страшний пес і його господар охороняють це місце, тому потрапити туди непросто. На щастя, Ніна не одна. Маленький їжачок з казок батька Ніни може підказати їй геніальні ідеї з порятунку майбутнього.

Поселенці

Дата релиза: 25 Июля 2024

Чилі, початок 20 століття. Багатий землевласник відправляє трьох вершників розмітити кордони його володінь на Вогняній Землі. Але зовсім скоро експедиція обертається кривавою бійнею. Юний стрілець Сегундо розуміє, що справжня мета їхньої подорожі набагато жорстокіша та страшніша.