ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

 - «Золотая пальмовая ветвь» Каннского кинофестиваля и Приз ФИПРЕССИ (2013)
 

Жизнь Адель

La vie D'Adele
Життя Адель
C 07 Ноября 2013
Страна: Франция, Бельгия, Испания, 2013
Хронометраж: 172
Жанр: Эротическая мелодрама
Режиссер: Абделатиф Кешиш
В ролях: Леа Сейду («Бесславные ублюдки», «Миссия невыполнима: Протокол Фантом», «Робин Гуд»), Адель Экзаркопулос («Облава»), Бенжамин Сиксу («Ларго Винч: Начало»)

Пятнадцатилетняя Адель не сомневается в том, что девочки встречаются с мальчиками. Но её жизнь навсегда меняется после встречи с голубовласой Эммой. Благодаря ей Адель узнаёт, что такое желание, и начинает ощущать себя женщиной и взрослым человеком. На глазах у окружающих Адель растёт, ищет себя, теряет себя, находит себя.


ТРЕЙЛЕР
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМАМАТЕРИАЛЫ ФИЛЬМА

ПРЕСС-КИТ (PDF)→ скачать

прокатное удостоверение (pdf)→ скачать

трейлер (DCP)→ скачать

трейлер (mp4)→ скачать

АФИША (JPG)→ скачать

КАДРЫ В WEB-КАЧЕСТВЕ (ZIP-АРХИВ)→ скачать

КАДРЫ В ПОЛИГРАФИЧЕСКОМ КАЧЕСТВЕ (ZIP-АРХИВ)→ скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

Тиждень австрійського кіно – 2023

Дата релиза: 30 Марта 2023

Після річної перерви фестиваль актуальних стрічок з Австрії повертається у своїй 11-й едиції. Це повернення символізує підтримку українського народу та висловлює повагу до його незламності.

Бачення метелика

Дата релиза: 06 Апреля 2023

Головна героїня картини — аеророзвідниця з позивним «Метелик», яка повертається з полону. Її чекають рідні, друзі, побратими та коханий. Але нове життя приносить і нові виклики.

Вартові планети

Дата релиза: 20 Апреля 2023

Рушаймо у дивовижну подорож до незвіданих територій і заледве вивчених китів. Ми познайомимося з їхніми неймовірними здібностями та надзвичайно насиченим і складним соціальним життям. Зірковий дубляж: Ахтем Сеїтаблаєв

Мій злочин

Дата релиза: 27 Апреля 2023

Париж, 1930-ті. Вродливу молоду актрису звинувачують у вбивстві відомого продюсера. Її подруга-юристка допомагає дівчині виправдатися завдяки версії про самозахист. Розпочинається нове життя, сповнене слави та успіху, але з часом правда викривається.

Ріміні

Дата релиза: 04 Мая 2023

Річі Браво, колись успішна поп-зірка, женеться за своєю згаслою славою в вітряному Ріміні. Він фінансує свій розпусний спосіб життя та пристрасть до азартних ігор концертами для автобусів, повних туристів, і сексуальними послугами для своїх шанувальниць. Його світ починає руйнуватися, коли в його життя раптово вривається доросла донька і вимагає від нього гроші, яких він їй ніколи не давав.

Ризики й побічні ефекти

Дата релиза: 25 Мая 2023

Катрін потребує пересадки нирки. Їй надзвичайно поталанило, адже в її чоловіка — потрібна група крові. Але, схоже, він не надто поспішає стати донором для коханої.