Фільм про рух FEMEN отримав спеціальну відзнаку журі пітчингу Одеського кінофестивалю
22 Липня 2019, 14:42
![](/modules/pages//pictures/300x200/1563795972_5087.jpg)
Проект художнього фільму «Наші груди – наша зброя: Історія руху Femen» Дар’ї Жук спільного виробництва України, Франції та Німеччини отримав спеціальну відзнаку журі пітчингу Одеського кінофестивалю.
Авторкою ідеї та режисеркою проекту виступає Дар'я Жук. Її повнометражний дебют – драма «Кришталь» спільного виробництва Білорусі, США та Німеччини. Фільм був вперше показаний на міжнародному кінофестивалі у Карлових Варах, де відкривав секцію East of the West. Загалом фільм брав участь у програмах понад 50 міжнародних фестивалів та здобув низку нагород, серед яких Гран-прі Одеського кінофестивалю.
Український продюсер стрічки – Денис Іванов, директор кінокомпанії «Артхаус Трафік», співзасновник Одеського кінофестивалю та фестивалю для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест», продюсер стрічок «Плем’я» та «Донбас». Французький продюсер – кінокомпанія Pan-Européenne – провідний французький продюсер та дистриб’ютор кіно. Серед їх хітів – стрічки «Містер Ніхто» Жако Ван Дормаля з Джаредом Лето у головній ролі та «Одіссея» Жерома Саля, біографія Жак-Іва Кусто.
Учасниці руху Femen виступають консультантками проекту. Зйомки фільму стартують у 2020 році. Етап розробки проекту реалізується за підтримки Українського культурного фонду.
Пітчинг на Одеському міжнародному кінофестивалі – це конкурс повнометражних кінопроектів українського виробництва, в копродукції з Україною, а також проектів з країн Східно-Європейського партнерства (Грузія, Вірменія, Біларусь, Молдова, Азербайджан).
ОСТАННІ НОВИНИ
АРХІВ НОВИН
Вийшов український трейлер французького детективу «Ніч на 12-те»
23 Липня 2024, 12:43
23 Липня 2024, 12:43
Вийшов український трейлер містичного фольк-горору «Лазня диявола»
22 Липня 2024, 13:31
22 Липня 2024, 13:31
Третій кіноклубний фестиваль українського кіно стартує 14 серпня
18 Липня 2024, 13:57
18 Липня 2024, 13:57