РАСПИСАНИЕ ФЕСТИВАЛЯ:

Киев, кинотеатр «Киев», 12 – 15 апреля
Одесса, «Зеленый театр», 3 – 6 мая
Харьков, кинотеатр «Киев», 19 – 22 апреля
Днепр, Днепровская центральная городская библиотека, 23 
– 26 апреля 

НЕДЕЛЯ АВСТРИЙСКОГО КИНО – 2018

C 12 Апреля 2018
Фестиваль «Неделя австрийского кино» собирает самые яркие и резонансные картины последних лет из Австрии. В 2018 киносмотр состоится уже в 7-й раз.
 


Программа:

Мадемуазель Паради / Mademoiselle Paradis

Мадемуазель Параді
Страна: Австрия, Германия, 2017
Хронометраж: 97 мин.
Жанр: драма
Режиссер: Барбара Альберт
В ролях: Томас Антон, Мария-Виктория Драгус

Слепая пианистка завязывает необычную дружбу с врачом, который пытается восстановить ее зрение.

вся информация о фильме

Мигранты / Die Migrantigen

Мігранти
Страна: Австрия, 2017
Хронометраж: 98 мин.
Жанр: комедия
Режиссер: Арман Т. Рияхи
В ролях: Фарис Рахома, Александр Петрович, Дорис Шретцмайер

Двое безработных друзей – Бенни и Марко – прикидываются мелкими преступниками-мигрантами для съемки в телевизионном документальном фильме.

вся информация о фильме

Программа короткого метра ARS ELECTRONICA-2017 / Лучшие короткометражки со всего мира

Хронометраж: 87 мин.

Коллекция короткометражек представляет анимационные ленты, видеоарт, лучшие документальные и игровые фильмы австрийского фестиваля Ars Electronica 2017 в Линце.

вся информация о фильме

Январь – март / Ugly

Січень – березень
Страна: Австрия, Украина, 2017
Хронометраж: 92 мин.
Жанр: драма
Режиссер: Юрий Речинский
В ролях: Ангела Грегович, Мария Хофштеттер, Дмитрий Богдан, Раймунд Валлиш, Лариса Руснак, Влад Троицкий, Валерий Бассель

Фильм рассказывает об австрийке Ханне и украинце Юре, которые попадают в автомобильную аварию, последствия которой становятся для влюбленных разрушительными.

вся информация о фильме


МАТЕРИАЛЫ ФЕСТИВАЛЯ

ТРЕЙЛЕР (MOV)→ скачать

ПРЕСС-КИТ (PDF)→ скачать

КАДРЫ В ПОЛИГРАФИЧЕСКОМ КАЧЕСТВЕ (ZIP-АРХИВ)→ скачать

АФИША (JPG)→ скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

Місто загублених дітей

Дата релиза: 05 Октября 2023

Кранк — божевільний науковець Міста загублених дітей. Через нездатність спати, він швидко старішає. Тому він викрадає дітей — щоб привласнити їхні сни. Та одного разу в місті з’являється кремезний чоловік, на ім’я Один, який розшукує свого зниклого молодшого брата. Разом із відважною дівчинкою Мієт і юрбою дітлахів, він кидає виклик злодію та його посіпакам.

Великий утікач

Дата релиза: 19 Октября 2023

Втеча з дому у 89 років виглядає абсурдно, але не для ветерана Бернарда Джордана. Чоловік таємно покидає будинок для літніх людей, щоб відвідати річницю дня висадки союзників у Франції. Але тихо втекти не вдається: зникнення чоловіка спричиняє справжній переполох у його рідному містечку, а сам він потрапляє у заголовки газет, привертаючи до себе увагу всього світу.

Ніч живих мерців

Дата релиза: 26 Октября 2023

Група різних за характерами та упередженнями людей ховається у покинутому будинку, намагаючись сховатись від мерців, що ожили та покидають цвинтар у пошуках свіжої людської плоті. Прагматичний Бен робить усе можливе, аби контролювати ситуацію, але коли кровожерливі зомбі оточують будинок, інші вцілілі починають панікувати.

На Адаманті

Дата релиза: 02 Ноября 2023

«Адамант» — це унікальний психіатричний лікувальний центр: плавуча споруда, розташована на Сені в самому центрі Парижа. Заклад приймає дорослих, які страждають на психічні розлади, пропонуючи їм вид догляду, який вкорінить їх у часі та просторі й допоможе їм відновитися. Команда, що керує ним, намагається якнайкраще протистояти знелюдненню психіатрії.

Королівство тварин

Дата релиза: 02 Ноября 2023

Світ охоплює хвиля мутацій, які перетворюють звичайних людей на тварин. Франсуа робить усе, щоб урятувати свою дружину, яка зазнала впливу цього таємничого явища. Поки навколо з’являються все нові істоти, головний герой і його 16-річний син рушають на пошуки, що змінять їхні життя назавжди.

Опале листя

Дата релиза: 09 Ноября 2023

Випадкова зустріч у караоке-барі змінює життя чоловіка і жінки, які шукають своє кохання. І хоча між ними проскакує іскра, на шляху до щастя цих двох з’являються численні перешкоди — від загублених телефонних номерів до помилкових адрес, алкоголізму та чарівного безпритульного собаки.