РАСПИСАНИЕ ФЕСТИВАЛЯ:

с 24 января

Киев - «Киев»

Одесса - «Родина»

с 31 января

Днепропетровск - «Родина»

Харьков - «Боммеръ»

с 1 февраля

Львов - «Палац Мистецтв»

с 7 февраля

Черновцы - «Кинопалац Черновцы»

с 21 февраля

Донецк - «Кинопалац Звездочка»

с 22 февраля

Винница - «Родина»

с 7 марта

Запорожье - «Кинотеатр им. Довженко»

ВЕЧЕРА ФРАНЦУЗСКОГО КИНО - 2013

ВЕЧОРИ ФРАНЦУЗЬКОГО КІНО - 2013
C 24 Января 2013

«Вечера французского кино» - это ежегодный фестиваль самых громких французских кинопремьер года. Коллекцию новых и лучших французских фильмов представляют украинским зрителям компания «Артхаус Трафик» и Французский Институт в Украине. В 2013 году «Вечера французского кино» пройдут уже в  8-й раз.


Программа:

ЛЮБОВЬ НА КОНЧИКАХ ПАЛЬЦЕВ / POPULAIRE

ЛЮБОВ НА КІНЧИКАХ ПАЛЬЦІВ
Страна: Франция, 2012 г.
Хронометраж: 111
Жанр: винтажная комедия
Режиссер: Режи Ронсар
В ролях: Беренис Бежо («Артист», «История рыцаря»), Ромен Дюри («Доберман», «Мое сердце биться перестало», «Сердцеед»), Дебора Франсуа

Роза живет в провинции со своим отцом, обручена с самым выгодным женихом их городка, и, казалось бы, ей предначертана тихая спокойная жизнь домохозяйки.

вся информация о фильме

ПСИХИ / OUF

ПСИХИ
Страна: Франция, 2013 г.
Хронометраж: 90
Жанр: сумасшедшая любовная комедия
Режиссер: Янн Коридиан
В ролях: Эрик Элмоснино («Генсбур. Любовь хулигана»), Софи Куинтон, Майкл Абитебул («Мандерлей», «Любовь с препятствиями»), Гюстав де Керверн

Франсуа только что выписался из госпиталя для душевнобольных. У него есть цель - вернуть Анну, любовь всей его жизни.

вся информация о фильме

РАЙ ЧУДОВИЩ / Le Paradis des bêtes

РАЙ ЧУДОВИСЬК
Страна: Франция, 2012 г.
Хронометраж: 95
Жанр: семейная драмеди
Режиссер: Эстель Ларривас
В ролях: Стефано Кассети, Жеральдин Пайя («Дон Жуан де Марко»), Мюриэль Робин

Доминик управляет собственным зоомагазином под названием «Рай чудовищ». Однажды, после ссоры с женой, он забирает своих двоих детей и скрывается с ними в дорогом отеле на лыжном курорте.

вся информация о фильме

ШОРОХ КУБИКОВ ЛЬДА / Le Bruit des glaçons

ШУРХІТ КУБИКІВ ЛЬОДУ
Страна: Франция
Хронометраж: 87
Жанр: черная комедия
Режиссер: Бертран Блие («Вальсирующие», «Приготовьте носовые платки»)
В ролях: Жан Дюжарден («Артист», «99 франков»), Альбер Дюпонтель («Париж», «Необратимость»), Анн Альваро («Скафандр и Бабочка»), Мириам Буайе («Враг государства №1»)

История писателя-алкоголика с фобией заболевания раком, которая начинает преследовать его в образе мужчины средних лет.

вся информация о фильме

БОЛЬШАЯ ВЕЧЕРИНКА / LE GRAND SOIR

ВЕЛИКА ВЕЧІРКА
Страна: Франция, Бельгия, 2012 г.
Хронометраж: 95
Жанр: комедия в стиле панк
Режиссер: Гюстав де Керверн, Бенуа Делепин («Луиза-Мишель»)
В ролях: Бенуа Пульворд («Коко до Шанель»), Альбер Дюпонтель («Необратимость»), Боли Ланнерс («Ржавчина и кость»), Иоланда Моро («Амели»)

История о двух абсолютно непохожих друг на друга братьев Бонзини, которые возобновляют общение, когда в жизни старшего и правильного наступает кризис - его увольняют с работы и он лишается крыши над головой.

вся информация о фильме


МАТЕРИАЛЫ ФЕСТИВАЛЯ

прокатное удостоверение→ скачать

ПРЕСС-КИТ (PDF)скачать

трейлер DCP→ скачать

ВИДЕОНАРЕЗКА (MOV)скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

Місто загублених дітей

Дата релиза: 05 Октября 2023

Кранк — божевільний науковець Міста загублених дітей. Через нездатність спати, він швидко старішає. Тому він викрадає дітей — щоб привласнити їхні сни. Та одного разу в місті з’являється кремезний чоловік, на ім’я Один, який розшукує свого зниклого молодшого брата. Разом із відважною дівчинкою Мієт і юрбою дітлахів, він кидає виклик злодію та його посіпакам.

Великий утікач

Дата релиза: 19 Октября 2023

Втеча з дому у 89 років виглядає абсурдно, але не для ветерана Бернарда Джордана. Чоловік таємно покидає будинок для літніх людей, щоб відвідати річницю дня висадки союзників у Франції. Але тихо втекти не вдається: зникнення чоловіка спричиняє справжній переполох у його рідному містечку, а сам він потрапляє у заголовки газет, привертаючи до себе увагу всього світу.

Ніч живих мерців

Дата релиза: 26 Октября 2023

Група різних за характерами та упередженнями людей ховається у покинутому будинку, намагаючись сховатись від мерців, що ожили та покидають цвинтар у пошуках свіжої людської плоті. Прагматичний Бен робить усе можливе, аби контролювати ситуацію, але коли кровожерливі зомбі оточують будинок, інші вцілілі починають панікувати.

На Адаманті

Дата релиза: 02 Ноября 2023

«Адамант» — це унікальний психіатричний лікувальний центр: плавуча споруда, розташована на Сені в самому центрі Парижа. Заклад приймає дорослих, які страждають на психічні розлади, пропонуючи їм вид догляду, який вкорінить їх у часі та просторі й допоможе їм відновитися. Команда, що керує ним, намагається якнайкраще протистояти знелюдненню психіатрії.

Королівство тварин

Дата релиза: 02 Ноября 2023

Світ охоплює хвиля мутацій, які перетворюють звичайних людей на тварин. Франсуа робить усе, щоб урятувати свою дружину, яка зазнала впливу цього таємничого явища. Поки навколо з’являються все нові істоти, головний герой і його 16-річний син рушають на пошуки, що змінять їхні життя назавжди.

Опале листя

Дата релиза: 09 Ноября 2023

Випадкова зустріч у караоке-барі змінює життя чоловіка і жінки, які шукають своє кохання. І хоча між ними проскакує іскра, на шляху до щастя цих двох з’являються численні перешкоди — від загублених телефонних номерів до помилкових адрес, алкоголізму та чарівного безпритульного собаки.